70 VDE Zacisk rozgałęźny Dolü kolor sortowanie
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 2055023 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195183433 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 11,37 zł (9,24 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Posortowany w kolorach: czarny, brązowy, niebieski i żółtozielony.
Zaciski mosiężne, śruby stalowe, ocynkowane galwanicznie i pasywowane przezroczyście, 12-biegunowa listwa dzielona na pojedyncze zaciski, otwarte z obydwu stron.
Śruby wysoko odkręcone, zabezpieczone przed zgubieniem.
Przekrój znamionowy 2,5 - mm²
Napięcie znamionowe 380 V
Prąd znamionowy 16 A
Maks. dopuszczalne przekroje przewodów na jeden zacisk 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² lub 6 x 1 mm².
Zaciski mosiężne, śruby stalowe, ocynkowane galwanicznie i pasywowane przezroczyście, 12-biegunowa listwa dzielona na pojedyncze zaciski, otwarte z obydwu stron.
Śruby wysoko odkręcone, zabezpieczone przed zgubieniem.
Przekrój znamionowy 2,5 - mm²
Napięcie znamionowe 380 V
Prąd znamionowy 16 A
Maks. dopuszczalne przekroje przewodów na jeden zacisk 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² lub 6 x 1 mm².
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 25 g |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa |
| Odległość między osiami otworów: | 10,25 mm |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 1 - 2,5 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1: | Połączenie śrubowe |
| Liczba biegunów: | 12 |
| Liczba zacisków na biegun: | 1 |
| Sposób montażu: | Montaż bezpośredni |
| Materiał elementu izolacyjnego: | Tworzywo termoplastyczne |
| Bezhalogenowe: | tak |
| Szerokość: | 15 mm |
| Wysokość: | 17 mm |
| Wymagana płytka zamykająca: | nie |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Przezroczysty: | nie |
| Prąd znamionowy In: | 16 A |
| Napięcie znamionowe: | 380 V |
| Głębokość: | 122 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone: | nie |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 02:16:13 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |