72 CE WS/EKL 0 S Listwy świecznikowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 2056070 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195702610 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 6,33 zł (5,15 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Atestowany zgodnie z normą EN 60998.
Stalowe zaciski, stalowe śruby, ocynkowane, 12-biegunowe zaciski, które można rozdzielić na pojedyncze.
Śruby wysoko wykręcane, bez możliwości zgubienia.
Maksymalna dopuszczalna temperatura otoczenia zgodnie z EN 60998: -5 do +80 ° C.
Przekrój znamionowy 4 mm²
Napięcie znamionowe 450 V
Prąd znamionowy 32 A
Maks. dopuszczalne przekroje przewodów po jednej stronie: 4 mm² drut lub 2,5 mm² linka bez tulejki kablowej.
Stalowe zaciski, stalowe śruby, ocynkowane, 12-biegunowe zaciski, które można rozdzielić na pojedyncze.
Śruby wysoko wykręcane, bez możliwości zgubienia.
Maksymalna dopuszczalna temperatura otoczenia zgodnie z EN 60998: -5 do +80 ° C.
Przekrój znamionowy 4 mm²
Napięcie znamionowe 450 V
Prąd znamionowy 32 A
Maks. dopuszczalne przekroje przewodów po jednej stronie: 4 mm² drut lub 2,5 mm² linka bez tulejki kablowej.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 18 g |
| Kraj pochodzenia | Austria |
| Klasa ETIM: | Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa |
| Odległość między osiami otworów: | 8,1 mm |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej: | 1 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 1 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego: | 1 - 4 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1: | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2: | Połączenie śrubowe |
| Liczba biegunów: | 12 |
| Liczba zacisków na biegun: | 2 |
| Sposób montażu: | Montaż bezpośredni |
| Zakres temperatur pracy: | -5 - 80 °C |
| Szerokość: | 16,6 mm |
| Wysokość: | 13 mm |
| Wymagana płytka zamykająca: | nie |
| Kolor: | Biały |
| Przezroczysty: | nie |
| Prąd znamionowy In: | 32 A |
| Napięcie znamionowe: | 450 V |
| Głębokość: | 95 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone: | nie |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-13 23:51:48 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |