76 CE SW/EKL 2 S Listwy świecznikowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 2056380 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195879374 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 10,74 zł (8,73 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Badane wg normy EN 60998.
Zaciski stalowe, śruby stalowe, ocynkowane galwanicznie, 12-biegunowa, listwy dzielone na pojedyncze zaciski przez przekręcenie i oderwanie.
Śruby wysoko odkręcone, zabezpieczone przed zgubieniem.
Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia według normy EN 60998: -5 do +80 °C.
Przekrój znamionowy 10 - mm²
Napięcie znamionowe 450 V
Prąd znamionowy 57 A
Maks. dopuszczalne przekroje przewodów po jednej stronie: 10 mm² drut lub 6 mm² linka bez tulejki kablowej.
Zaciski stalowe, śruby stalowe, ocynkowane galwanicznie, 12-biegunowa, listwy dzielone na pojedyncze zaciski przez przekręcenie i oderwanie.
Śruby wysoko odkręcone, zabezpieczone przed zgubieniem.
Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia według normy EN 60998: -5 do +80 °C.
Przekrój znamionowy 10 - mm²
Napięcie znamionowe 450 V
Prąd znamionowy 57 A
Maks. dopuszczalne przekroje przewodów po jednej stronie: 10 mm² drut lub 6 mm² linka bez tulejki kablowej.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 43 g |
| Kraj pochodzenia | Austria |
| Klasa ETIM: | Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa |
| Odległość między osiami otworów: | 11,5 mm |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej: | 2,5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 2,5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego: | 2,5 - 6 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1: | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2: | Połączenie śrubowe |
| Liczba biegunów: | 12 |
| Liczba zacisków na biegun: | 2 |
| Sposób montażu: | Montaż bezpośredni |
| Zakres temperatur pracy: | -5 - 80 °C |
| Szerokość: | 23 mm |
| Wysokość: | 17 mm |
| Wymagana płytka zamykająca: | nie |
| Kolor: | Czarny |
| Przezroczysty: | nie |
| Prąd znamionowy In: | 57 A |
| Napięcie znamionowe: | 450 V |
| Głębokość: | 134 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone: | nie |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 00:33:45 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |