1801 12x25 1x95 Szyna wyrównania potencjałów
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5015683 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012196868421 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 201,71 zł (163,99 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Szyna wyrównania potencjałów do wyrównania potencjałów zgodnie z DIN VDE 0100-410 / -540 i odgromowego wyrównania potencjałów zgodnie z DIN VDE 0185-305
• z szyną zaciskową 10 x 10 mm wykonaną z mosiądzu, niklowaną
• Z listwami zaciskowymi wykonanymi ze stali, ocynkowanej zabezpieczonymi przed dotykiem
• Pokrywa i wsporniki szyn wykonane z polistyrenu w kolorze szarym
• Pokrywa może być zaplombowana/oznaczona
• do przenoszenia prądów piorunowych 100 kA (10/350)
• Wspornik napinający z blokadą śruby przed samoczynnym poluzowaniem (np. w przemyśle)
Opcje połączenia:
• 12 linii jedno- lub wieloprzewodowych 2,5-25 mm² lub cienkodrutowych do 16 mm² (maks. Ø 7 mm)
• 1 linia jedno- lub wielożyłowa 25-95 mm² lub linia cienkodrutowa do 70 mm² (maks. Ø 13,5 mm)
• z szyną zaciskową 10 x 10 mm wykonaną z mosiądzu, niklowaną
• Z listwami zaciskowymi wykonanymi ze stali, ocynkowanej zabezpieczonymi przed dotykiem
• Pokrywa i wsporniki szyn wykonane z polistyrenu w kolorze szarym
• Pokrywa może być zaplombowana/oznaczona
• do przenoszenia prądów piorunowych 100 kA (10/350)
• Wspornik napinający z blokadą śruby przed samoczynnym poluzowaniem (np. w przemyśle)
Opcje połączenia:
• 12 linii jedno- lub wieloprzewodowych 2,5-25 mm² lub cienkodrutowych do 16 mm² (maks. Ø 7 mm)
• 1 linia jedno- lub wielożyłowa 25-95 mm² lub linia cienkodrutowa do 70 mm² (maks. Ø 13,5 mm)
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 450,6 g |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Szyna wyrównująca potencjał |
| Rodzaj budowy: | Budowa modułowa |
| Model: | Z pokrywą |
| Izolator: | tak |
| Wysokość: | 67,5 mm |
| Szerokość: | 63 mm |
| Długość: | 217 mm |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 95 mm²: | 2 |
| Materiał szyny zaciskowej: | Mosiądz |
| Powierzchnia szyny zaciskowej: | Niklowanie |
| Materiał zacisku: | Stal |
| Powierzchnia zacisku: | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-27 15:31:11 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |