1802 10 VA Szyna wyrównawcza potencjału BigBar / 10 przyłączy
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5015866 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195002284 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 725,42 zł (589,77 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
• Główna szyna wyrównawcza zgodnie z VDE 0100 część 410 i część 540 oraz jako szyna wyrównania potencjałów w ochronie odgromowej wg VDE 0185-305 (IEC 62305)
• Podstawy izolacyjne
• Szybki i łatwy montaż przewodów przyłączeniowych z końcówkami oczkowymi do listwy zaciskowej śrubami M10
• Wersja ze stali nierdzewnej (V2A) do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń
• Komplet z kołkami i śrubami do montażu naściennego
• Z podkładką sprężystą (DIN 137) do zabezpieczenia śruby przed poluzowaniem (wymagana np. w przemyśle i na obszarach Ex)
• Podstawy izolacyjne
• Szybki i łatwy montaż przewodów przyłączeniowych z końcówkami oczkowymi do listwy zaciskowej śrubami M10
• Wersja ze stali nierdzewnej (V2A) do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń
• Komplet z kołkami i śrubami do montażu naściennego
• Z podkładką sprężystą (DIN 137) do zabezpieczenia śruby przed poluzowaniem (wymagana np. w przemyśle i na obszarach Ex)
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 1,382 kg |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Szyna wyrównująca potencjał |
| Rodzaj budowy: | Budowa modułowa |
| Model: | Tylko zacisk |
| Izolator: | tak |
| Wysokość: | 5 mm |
| Szerokość: | 40 mm |
| Długość: | 408,5 mm |
| Liczba wszystkich podłączonych przewodów okrągłych: | 10 |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 8 mm: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 10 mm: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 8-10 mm: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów płaskich 30 mm: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów płaskich 40 mm: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 6 mm²: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 16 mm²: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 25 mm²: | 0 |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 95 mm²: | 0 |
| Materiał szyny zaciskowej: | Stal nierdzewna 304 (V2A) |
| Materiał zacisku: | Stal nierdzewna 304 (V2A) |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-27 15:32:02 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |