PS4-B+C TT+TNS Protection Set 4-biegunowy
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5089761 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195405542 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 5 536,94 zł (4 501,58 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zestaw Protection-Set to kombinacja ograniczników przepięć Typ 1+2
• Do wyrównywania potencjałów w ochronie odgromowej zgodnie z VDE 0185-305 (IEC 62305)
• Zdolność odprowadzania prądów do 50 kA (10/350) na biegun i do 125 kA (10/350) N-PE
• Ogranicznik z wymiennymi wkładkami, gotowy do podłączenia, z szynami grzebieniowymi, zaciski przyłączeniowe oznaczone
• Zamknięty, bezwydmuchowy ogranicznik do zastosowania we wszystkich rodzajach obudów i rozdzielnic
Zastosowanie: stacje telefonii komórkowej i instalacje przemysłowe o szczególnych wymaganiach.
• Do wyrównywania potencjałów w ochronie odgromowej zgodnie z VDE 0185-305 (IEC 62305)
• Zdolność odprowadzania prądów do 50 kA (10/350) na biegun i do 125 kA (10/350) N-PE
• Ogranicznik z wymiennymi wkładkami, gotowy do podłączenia, z szynami grzebieniowymi, zaciski przyłączeniowe oznaczone
• Zamknięty, bezwydmuchowy ogranicznik do zastosowania we wszystkich rodzajach obudów i rozdzielnic
Zastosowanie: stacje telefonii komórkowej i instalacje przemysłowe o szczególnych wymaganiach.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 2,06 kg |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Ogranicznik przepięć Typ 1+2 (klasa B+C) |
| Prąd udarowy (10/350 µs): | 50 kA |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC: | 255 V |
| Znamionowe napięcie AC: | 230 V |
| Poziom ochrony: | 1,3 kV |
| Zdolność gaszenia prądu następczego: | 25 kA |
| Sposób montażu: | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Rozmiar: | Inne |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego): | 50 mm² |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu: | Optyczny |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-13 16:56:40 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |