V10 COMPACT-AS V10 Compact z sygnalizacją akustyczną
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5093391 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195299448 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 1 122,82 zł (912,86 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Kompaktowy ogranicznik przepięć Typu 2+3
• Ochrona przeciwprzepięciowa w podrozdzielniach zgodnie z VDE 0100-443 (IEC 60364-4-44)
• Wydajność rozładowania do 60 kA (8/20) łącznie
• Zintegrowane rozwiązanie 3+1 dla systemów sieciowych TN i TT o szerokości modułu 45 mm
• wysokowydajna technologia warystorowa
• Zawiera termiczne i dynamiczne urządzenie rozłączające oraz optyczną sygnalizację uszkodzenia
• Wersja ...- AS z dodatkową sygnalizacją akustyczną uszkodzenia (możliwość wyłączenia)
Zastosowanie: ochrona urządzeń systemów trójfazowych.
• Ochrona przeciwprzepięciowa w podrozdzielniach zgodnie z VDE 0100-443 (IEC 60364-4-44)
• Wydajność rozładowania do 60 kA (8/20) łącznie
• Zintegrowane rozwiązanie 3+1 dla systemów sieciowych TN i TT o szerokości modułu 45 mm
• wysokowydajna technologia warystorowa
• Zawiera termiczne i dynamiczne urządzenie rozłączające oraz optyczną sygnalizację uszkodzenia
• Wersja ...- AS z dodatkową sygnalizacją akustyczną uszkodzenia (możliwość wyłączenia)
Zastosowanie: ochrona urządzeń systemów trójfazowych.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 158 g |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Ogranicznik przepięć klasy C |
| Układ sieci TN: | tak |
| Układ sieci TN-C-S: | tak |
| Układ sieci TN-S: | tak |
| Układ sieci TT: | tak |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20): | 10 kA |
| Maksymalny prąd wyładowczy (8/20): | 20 kA |
| Znamionowe napięcie AC: | 230 V |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC: | 255 V |
| Poziom ochrony: | 1,1 kV |
| Zintegrowane dobezpieczenie: | nie |
| Sposób montażu: | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Rozmiar: | Inne |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego): | 10 mm² |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu: | Akustyczny i optyczny |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Typ 2: | tak |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-27 15:32:06 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |