V25-B+C 0-450PV Ogranicznik przepięć V25 wkładka do fotowoltaiki
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5097065 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195708896 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 399,06 zł (324,44 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wkładka ogranicznika przepięć Typu 1+2 do systemów fotowoltaicznych
• Do ochrony przeciwprzepięciowej wyrównania potencjałów zgodnie z VDE 0100-443 (IEC 60364-4-44)
• Wydajność rozładowania do 7 kA (10/350) i 50 kA (8/20) na biegun
• Niski napięciowy poziom ochrony DC: <1,5 kV na biegun (połączenie Y: 3,0 KV i Uoc max = 900 V DC)
• Ogranicznik, podłączany z termodynamicznym urządzeniem odłączającym i optyczną sygnalizacją uszkodzenia
• Zamknięte warystorowe ograniczniki z tlenku cynku do stosowania w rozdzielnicach elektrycznych
• Wysoka przewodność elektryczna i długa żywotność
Zastosowanie: systemy fotowoltaiczne z systemem ochrony odgromowej
• Do ochrony przeciwprzepięciowej wyrównania potencjałów zgodnie z VDE 0100-443 (IEC 60364-4-44)
• Wydajność rozładowania do 7 kA (10/350) i 50 kA (8/20) na biegun
• Niski napięciowy poziom ochrony DC: <1,5 kV na biegun (połączenie Y: 3,0 KV i Uoc max = 900 V DC)
• Ogranicznik, podłączany z termodynamicznym urządzeniem odłączającym i optyczną sygnalizacją uszkodzenia
• Zamknięte warystorowe ograniczniki z tlenku cynku do stosowania w rozdzielnicach elektrycznych
• Wysoka przewodność elektryczna i długa żywotność
Zastosowanie: systemy fotowoltaiczne z systemem ochrony odgromowej
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 95 g |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Ogranicznik przepięć Typ 1+2 (klasa B+C) |
| Prąd udarowy (10/350 µs): | 7 kA |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC: | 385 V |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC: | 450 V |
| Poziom ochrony: | 1,5 kV |
| Rozmiar: | 1 moduł |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu: | Optyczny |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 02:18:55 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |