V25-B+C 3+AS Ogranicznik przepięć V25 z sygnalizacją akustyczną
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5097185 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195945314 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 2 593,87 zł (2 108,84 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Ogranicznik przepięć Typu 1 + 2
• Kompletne urządzenie, składające się z podstawy i wkładek, wstępnie zmontowane i gotowe do podłączenia
• dedykowane do systemów sieci TN
• Z sygnalizacją akustyczną do monitorowania funkcji, sygnał dźwiękowy można wyłączyć z 24-godzinnym powtarzaniem
• Ogranicznik z dynamicznym elementem odłączającym
• Optyczna sygnalizacja uszkodzenia
• Poziom ochrony <900V
• Hermetyczne, bezwydmuchowe warystory z tlenku cynku do stosowania w standardowych rozdzielnicach
• Oznaczone połączenia
Przykład zastosowania: Budynki zasilane linią napowietrzną lub do tworzenia połączeń ekwipotencjalnych ochrony odgromowej w budynkach mieszkalnych.
• Kompletne urządzenie, składające się z podstawy i wkładek, wstępnie zmontowane i gotowe do podłączenia
• dedykowane do systemów sieci TN
• Z sygnalizacją akustyczną do monitorowania funkcji, sygnał dźwiękowy można wyłączyć z 24-godzinnym powtarzaniem
• Ogranicznik z dynamicznym elementem odłączającym
• Optyczna sygnalizacja uszkodzenia
• Poziom ochrony <900V
• Hermetyczne, bezwydmuchowe warystory z tlenku cynku do stosowania w standardowych rozdzielnicach
• Oznaczone połączenia
Przykład zastosowania: Budynki zasilane linią napowietrzną lub do tworzenia połączeń ekwipotencjalnych ochrony odgromowej w budynkach mieszkalnych.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 505 g |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Ogranicznik przepięć Typ 1+2 (klasa B+C) |
| Układ sieci TN: | tak |
| Układ sieci TN-C: | tak |
| Liczba biegunów: | 3 |
| Prąd udarowy (10/350 µs): | 7 kA |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC: | 280 V |
| Znamionowe napięcie AC: | 230 V |
| Poziom ochrony: | 0,9 kV |
| Rozmiar: | 4 moduły |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego): | 35 mm² |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu: | Akustyczny i optyczny |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 02:19:43 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |