MDP-4 D-12-T-10 Bariera odgromowa do wysokoch pradów nominalnych
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 5098419 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195773610 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 496,27 zł (403,47 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Bariera odgromowa z funkcją testu; Wersja 12V
• Znamionowy prąd obciążenia 10 A
• Urządzenie zabezpieczające dla systemów wielordzeniowych
• Bezpośrednie uziemienie ekranu i bezśrubowe zaciski przyłączeniowe
• Oszczędzająca miejsce obudowa tylko 8,7 mm
• Obwód ochronny można przetestować za pomocą Life Control
• wysoka przepustowość do 100 MHz
• Katalogowany UL (4DG1)
Zastosowanie: Uniwersalne zastosowanie na szynach montażowych 35 mm w każdej standardowej rozdzielnicy elektrycznej.
• Znamionowy prąd obciążenia 10 A
• Urządzenie zabezpieczające dla systemów wielordzeniowych
• Bezpośrednie uziemienie ekranu i bezśrubowe zaciski przyłączeniowe
• Oszczędzająca miejsce obudowa tylko 8,7 mm
• Obwód ochronny można przetestować za pomocą Life Control
• wysoka przepustowość do 100 MHz
• Katalogowany UL (4DG1)
Zastosowanie: Uniwersalne zastosowanie na szynach montażowych 35 mm w każdej standardowej rozdzielnicy elektrycznej.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 60 g |
| Kraj pochodzenia | Węgry |
| Klasa ETIM: | Ogranicznik przepięć kombinowany do systemów informatycznych / AKPiA |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC: | 10,5 V |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC: | 15 V |
| Poziom ochrony żyła/żyła: | 55 V |
| Poziom ochrony żyła/ziemia: | 800 V |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-13 23:58:11 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |