ISS70110STSRW Kolumna zasilająca podłogowo/sufitowa,pokrywa st.
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 6286530 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195809135 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 3 241,00 zł (2 634,96 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Kolumna zasilająca z blachy stalowej z otworem systemowym 76,5 mm.
Zestaw:
1 pojedyncza kolumna z mocowaniem zaciskowym
Długość całkowita: 2800 mm - 3700 mm
1 mocowanie sufitowe z profilem teleskopowym
1 pokrywa z blachy stalowej
Długość: 2500 mm
Przegroda 2 m z PCW oraz 2 klamry pokrywy są zawarte w dostawie.
Kolumna zasilająca jest przeznaczona do montażu puszek instalacyjnych serii 71GD....
systemowy.
Kolumna zasilająca jest wstępnie zmontowana i od razu gotowa do użycia. Poniższe akcesoria można użyć dodatkowo w zależności od sytuacji montażowej.
Zestaw:
1 pojedyncza kolumna z mocowaniem zaciskowym
Długość całkowita: 2800 mm - 3700 mm
1 mocowanie sufitowe z profilem teleskopowym
1 pokrywa z blachy stalowej
Długość: 2500 mm
Przegroda 2 m z PCW oraz 2 klamry pokrywy są zawarte w dostawie.
Kolumna zasilająca jest przeznaczona do montażu puszek instalacyjnych serii 71GD....
systemowy.
Kolumna zasilająca jest wstępnie zmontowana i od razu gotowa do użycia. Poniższe akcesoria można użyć dodatkowo w zależności od sytuacji montażowej.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 11,21 kg |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Kolumna elektroinstalacyjna |
| Kształt kolumny: | Prostokątny |
| Model: | Jednostronny |
| Z okablowaniem: | nie |
| Regulowane: | tak |
| Wyrównanie wysokości: | 1 100 mm |
| Wysokość kolumny: | 2 600 - 3 700 mm |
| Głębokość kolumny: | 75 mm |
| Szerokość kolumny: | 115 mm |
| Liczba wymiennych pokryw: | 1 |
| Szerokość pokrywy: | 76,5 mm |
| Sposób mocowania: | Teleskopowy |
| Przenośny: | nie |
| Do montażu sufitowego: | tak |
| Montaż podłogowy: | nie |
| Kierunek wprowadzenia kabla: | Z góry / u góry |
| Profil przelotowy: | tak |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej: | Stal |
| Materiał bezhalogenowy kolumny: | tak |
| Kolor kolumny: | Biały |
| Numer RAL kolumny: | 9 010 |
| Materiał pokrywy: | Stal |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy: | tak |
| Kolor pokrywy: | Biały |
| Numer RAL pokrywy: | 9 010 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 01:07:40 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |