ISS110100FRW Kolumna zasilająca podłogowo/sufitowa z wężem
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 6289040 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195477013 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 4 765,28 zł (3 874,21 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Kolumna zasilająca ISS z aluminium z elastycznym wężem do sufitu.
Zestaw składa się z:
1 jednokomorowej kolumny z elastycznym wężem
Długość całkowita: 2300 mm
1 elastycznego węża
Długość: 1500 mm
1 obszaru montażowego do wyposażenia, z aluminium
Długość: 780 mm
Kolumna zasilająca na obszarze montażowym ma otwór systemowy 76,5-mm i jest przeznaczona
do montażu puszek instalacyjnych serii 71GD.... Płytę podłogową, typu SFISSF oraz uchwyt
węża do sufitu, typu SAISSF należy zamawiać osobno.
Zestaw składa się z:
1 jednokomorowej kolumny z elastycznym wężem
Długość całkowita: 2300 mm
1 elastycznego węża
Długość: 1500 mm
1 obszaru montażowego do wyposażenia, z aluminium
Długość: 780 mm
Kolumna zasilająca na obszarze montażowym ma otwór systemowy 76,5-mm i jest przeznaczona
do montażu puszek instalacyjnych serii 71GD.... Płytę podłogową, typu SFISSF oraz uchwyt
węża do sufitu, typu SAISSF należy zamawiać osobno.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 7,9 kg |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Kolumna elektroinstalacyjna |
| Kształt kolumny: | Inne |
| Model: | Jednostronny |
| Z okablowaniem: | nie |
| Regulowane: | tak |
| Wysokość kolumny: | 2 300 - 3 800 mm |
| Głębokość kolumny: | 110 mm |
| Szerokość kolumny: | 100 mm |
| Liczba wymiennych pokryw: | 1 |
| Szerokość pokrywy: | 76,5 mm |
| Sposób mocowania: | Stopka |
| Przenośny: | tak |
| Do montażu sufitowego: | tak |
| Montaż podłogowy: | tak |
| Kierunek wprowadzenia kabla: | Z góry / u góry |
| Profil przelotowy: | nie |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej: | Aluminium |
| Materiał bezhalogenowy kolumny: | tak |
| Kolor kolumny: | Biały |
| Numer RAL kolumny: | 9 010 |
| Materiał pokrywy: | Aluminium |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy: | tak |
| Kolor pokrywy: | Biały |
| Numer RAL pokrywy: | 9 010 |
| Wyrównanie wysokości: | 1 500 mm |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 01:32:41 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |