ISSHS6EL Wnętrze kolumny zasilającej
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 6290073 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195161561 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 5 808,80 zł (4 722,60 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Kolumna zasilająca ISS
Pusta, do wyposażenia ze wszystkich 4 stron w dostępny w sprzedaży osprzęt (gniazda zasilające, teleinformatyczne itp.). 2 strony można wyposażyć 2-komorowo, pozostałe 2 strony 1-komorowo. W każdej komorze można zamontować 5 urządzeń, w całej kolumnie maksymalnie 30 urządzeń. Montaż bezpośrednio na podłodze. Puszki instalacyjne należy zamawiać osobno.
Kolumna zasilająca jest przeznaczona do montażu puszek instalacyjnych serii 71GD... Opcjonalnie można zamontować przegrodę typu GA-TW (6279711) oraz klamrę pokrywy typu KL80A.
Pusta, do wyposażenia ze wszystkich 4 stron w dostępny w sprzedaży osprzęt (gniazda zasilające, teleinformatyczne itp.). 2 strony można wyposażyć 2-komorowo, pozostałe 2 strony 1-komorowo. W każdej komorze można zamontować 5 urządzeń, w całej kolumnie maksymalnie 30 urządzeń. Montaż bezpośrednio na podłodze. Puszki instalacyjne należy zamawiać osobno.
Kolumna zasilająca jest przeznaczona do montażu puszek instalacyjnych serii 71GD... Opcjonalnie można zamontować przegrodę typu GA-TW (6279711) oraz klamrę pokrywy typu KL80A.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 7,2 kg |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Kolumna elektroinstalacyjna |
| Kształt kolumny: | Prostokątny |
| Model: | Inne |
| Z okablowaniem: | nie |
| Regulowane: | nie |
| Głębokość kolumny: | 260 mm |
| Szerokość kolumny: | 290 mm |
| Liczba wymiennych pokryw: | 6 |
| Szerokość pokrywy: | 76,5 mm |
| Sposób mocowania: | Śrubowy |
| Przenośny: | nie |
| Do montażu sufitowego: | nie |
| Montaż podłogowy: | tak |
| Kierunek wprowadzenia kabla: | Dół / na dole / z dołu |
| Profil przelotowy: | tak |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej: | Aluminium |
| Materiał bezhalogenowy kolumny: | tak |
| Powierzchnia górna kolumny: | Anodowanie |
| Materiał pokrywy: | Aluminium |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy: | tak |
| Powierzchnia pokrywy: | Anodowanie |
| Kolor kolumny: | Aluminium |
| Kolor pokrywy: | Aluminium |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-14 01:06:23 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |