ISSRM45RW Kolumna zasilająca podłogowo/sufitowa
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 6290086 |
| Kod GTIN (EAN) | 4012195428091 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 2 896,21 zł (2 354,64 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Kolumna zasilająca ISS z aluminium z jednym otworem systemowym 45 mm.
Zestaw składa się z :
1 jednokomorowej kolumny z mocowaniem teleskopowym
Długość całkowita : 3315 mm - 3480 mm
1 mocowania sufitowego
1 pokrywy z aluminium
Długość: 3000 mm
Kształt kolumny zasilającej ISS jest oparty na wąskim, okrągłym profilu aluminiowym z pokrywą
z serii kanałów podparapetowych Rapid 45. Otwór systemowy 45 mm jest przeznaczony do
bezpośredniego montażu osprzętu Modul 45.
Zestaw składa się z :
1 jednokomorowej kolumny z mocowaniem teleskopowym
Długość całkowita : 3315 mm - 3480 mm
1 mocowania sufitowego
1 pokrywy z aluminium
Długość: 3000 mm
Kształt kolumny zasilającej ISS jest oparty na wąskim, okrągłym profilu aluminiowym z pokrywą
z serii kanałów podparapetowych Rapid 45. Otwór systemowy 45 mm jest przeznaczony do
bezpośredniego montażu osprzętu Modul 45.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 5,1 kg |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Klasa ETIM: | Kolumna elektroinstalacyjna |
| Kształt kolumny: | Okrągły |
| Model: | Jednostronny |
| Z okablowaniem: | nie |
| Regulowane: | tak |
| Wyrównanie wysokości: | 480 mm |
| Wysokość kolumny: | 3 315 - 3 480 mm |
| Głębokość kolumny: | 59 mm |
| Szerokość kolumny: | 70 mm |
| Liczba wymiennych pokryw: | 1 |
| Szerokość pokrywy: | 45 mm |
| Sposób mocowania: | Naciąganie |
| Przenośny: | nie |
| Do montażu sufitowego: | tak |
| Montaż podłogowy: | tak |
| Kierunek wprowadzenia kabla: | Z góry / u góry |
| Profil przelotowy: | tak |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej: | Aluminium |
| Materiał bezhalogenowy kolumny: | tak |
| Kolor kolumny: | Biały |
| Numer RAL kolumny: | 9 010 |
| Materiał pokrywy: | Aluminium |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy: | tak |
| Kolor pokrywy: | Biały |
| Numer RAL pokrywy: | 9 010 |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
OBO Bettermann Holding GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52, 58710 Menden, Niemcy
mail: oferty@obo.pl
www: obo-bettermann.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-02-13 16:21:23 |
| Pliki do pobrania: |
|
| Linki |