Pokrywa montażowa do puszek fi60, pomarańczowa
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | PAWBOL S.A |
| Symbol | A.0053 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905793083122 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 0,75 zł (0,61 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Kolor: | pomarańczowy |
| Waga netto: | 5 g |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Klasa ETIM: | Pokrywka do puszki/obudowy do montażu w ścianie/suficie |
| Średnica: | 65 mm |
| Do puszek/obudów o średnicy: | 60 - 60 mm |
| Długość: | 11 mm |
| Do puszek/obudów o długości: | 60 mm |
| Szerokość: | 65 mm |
| Do puszek/obudów o szerokości: | 60 mm |
| Głębokość: | 11 mm |
| Model/kształt/forma: | Okrągły |
| Sposób mocowania: | Pokrywa wtykowa |
| Model: | Pokrywa ochronna budowlana (na czas budowy) |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Bezhalogenowe: | nie |
| Kolor: | Inne |
| Ze śrubami: | nie |
| Plombowane: | nie |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
PAWBOL S.A
Władysława Grabskiego 29, 32-640 Zator, Polska
tel: 338701206 mail: firma@pawbol.pl
www: pawbol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-04-02 00:03:03 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |