Rura karbowana typ samochodowy, 20/14,5mm, zwykła, czarna, 100mb
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | PAWBOL S.A |
| Symbol | G.6152P |
| Kod GTIN (EAN) | 5907484333585 |
| Jednostka | metr |
| Cena katalogowa | 2,71 zł (2,20 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Promocje powiązane z tym produktem
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Waga netto: | 35 g |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Klasa ETIM: | Wąż karbowany z tworzywa sztucznego |
| Średnica nominalna: | 14,5 mm |
| Rozmiar nominalny w calach: | Inne |
| Średnica zewnętrzna: | 20,2 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 14,5 mm |
| Materiał: | Polichlorek winylu (PVC) |
| Wytrzymałość na ściskanie: | 320 N |
| Zakres temperatury pracy: | -25 - 60 °C |
| Stopień ochrony (IP): | IP00 |
| Ognioodporność zgodnie z UL94: | Inne |
| Olejoodporność: | nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał osłony: | Bez osłony |
| Rozprzestrzeniające płomień: | nie |
| Podatność na zginanie: | Elastyczny/giętki |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 320 N |
| Z rozcięciem wzdłużnym: | nie |
| Zamykane (dwuczęściowe): | nie |
| Bezhalogenowe: | nie |
| Z pilotem: | nie |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa: | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23: | tak |
| Certyfikat LUL/british standard: | nie |
| Certyfikat Lloyd's Register TA: | nie |
| Certyfikat UTAC: | nie |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
PAWBOL S.A
Władysława Grabskiego 29, 32-640 Zator, Polska
tel: 338701206 mail: firma@pawbol.pl
www: pawbol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-04-02 00:03:12 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |