Listwa przyłączeniowa izolowana LPI-14z/g 14-otworów 101A IP20 żółto zielona A18-1051
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | POKÓJ S.E. |
| Symbol | A18-1051 |
| Kod GTIN (EAN) | 5907570302884 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 36,84 zł (29,95 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 5 g |
| Klasa ETIM: | Listwa zaciskowa jedno i wielobiegunowa |
| Odległość między osiami otworów: | 7,1 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone: | nie |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej: | 1,5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową: | 1,5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 1,5 - 16 mm² |
| Prąd znamionowy In: | 101 A |
| Napięcie znamionowe: | 400 V |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1: | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2: | Połączenie śrubowe |
| Pozycja połączenia: | Z góry / u góry |
| Liczba biegunów: | 1 |
| Liczba zacisków na biegun: | 14 |
| Sposób montażu: | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Materiał elementu izolacyjnego: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zakres temperatur pracy: | -25 - 100 °C |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94: | V2 |
| Szerokość / rozmiar rastra: | 17,3 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu: | 17 mm |
| Długość: | 123,5 mm |
| Wymagana płytka zamykająca: | nie |
| Kolor: | Zielony |
| Przezroczysty: | nie |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
POKÓJ S.E.
Warecka 1, 91-202 Łódź, Polska
tel: 422547900 mail: sekretariat@pokoj.com.pl
www: pokoj.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-01 00:04:16 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |