Szyna wyrównawcza do wyrównania potencjału 6x1,5-6mm2, 2x6-25mm2 SWP-G2 SWP-G2 A14-6208
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | POKÓJ S.E. |
| Symbol | A14-6208 |
| Kod GTIN (EAN) | 5902626103538 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 33,11 zł (26,92 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 57 g |
| Klasa ETIM: | Szyna wyrównująca potencjał |
| Rodzaj budowy: | Budowa stała |
| Model: | Z pokrywą |
| Izolator: | tak |
| Wysokość: | 27 mm |
| Szerokość: | 40 mm |
| Długość: | 90 mm |
| Liczba wszystkich podłączonych przewodów okrągłych: | 8 |
| Liczba podłączonych przewodów okrągłych 8 mm: | 10 |
| Liczba podłączonych przewodów płaskich 30 mm: | 1 |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 6 mm²: | 6 |
| Liczba podłączonych przewodów sztywnych do 25 mm²: | 2 |
| Materiał szyny zaciskowej: | Mosiądz |
| Powierzchnia szyny zaciskowej: | Stan surowy |
| Materiał zacisku: | Mosiądz |
| Powierzchnia zacisku: | Stan surowy |
Kup online
Sklep
Dostępna ilość
Kup
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
POKÓJ S.E.
Warecka 1, 91-202 Łódź, Polska
tel: 422547900 mail: sekretariat@pokoj.com.pl
www: pokoj.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-01 00:04:15 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |