Zwieracz gwintowy 10-torowy do złączek serii ZUG 10mm2 ZKN-10-10 czarny A42-5493
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | POKÓJ S.E. |
| Symbol | A42-5493 |
| Kod GTIN (EAN) | 5907570375482 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 28,71 zł (23,34 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 9,75 zł / szt. (7,93 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 21,2 g |
| Klasa ETIM: | Złączka szynowa poprzeczna / mostek |
| Liczba mostkowanych złączek: | 10 |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone: | nie |
| Prąd znamionowy In: | 57 A |
| Napięcie znamionowe: | 1 000 V |
| Z izolacją: | tak |
| Z ochroną przed dotykiem: | tak |
| Sposób montażu: | Przykręcanie |
| Rozstaw (rozmiar rastra): | 10 mm |
| Kolor: | Czarny |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
KARO ELEKTRO PLUS Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Legionów 93
Bielsko-Biała, Legionów 93
Dystans:
10 sztuk
9,75 zł/szt.
KARO ELEKTRO PLUS O/Kęty
Kęty, Fabryczna 15b
Kęty, Fabryczna 15b
Dystans:
6 sztuk
9,75 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
POKÓJ S.E.
Warecka 1, 91-202 Łódź, Polska
tel: 422547900 mail: sekretariat@pokoj.com.pl
www: pokoj.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-04-15 19:23:13 |
| Pliki do pobrania: |