Sterownik LED Mono 1x30A + pilot RF 12-24V Prescot
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | 00782 |
| Kod GTIN (EAN) | 5903684853779 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Sterownik RF do taśm jednokolorowych z minimalistycznym pilotem. Umożliwia płynną
regulację jasności światła. Bardzo duża moc wyjściowa. Kompaktowy design.
Funkcje:
- ON/OFF
- Regulacja natężenia światła
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | 00782 |
| Napięcie Wyjściowe | 12-24V DC |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 360/720W |
| Prąd maksymalny | 30A |
| Wymiar | 66x63x20mm |
| Kolor profilu | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:13 |
| Pliki do pobrania: |