Taśma LED PL Delux | Neutralna biała 4000K | 24V | 80 LED/m | 1020lm/m | SMD2835 | Rolka 10m | 7 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | 24D009-100-10-NW |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885261119 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED Delux to produkt polski.
Jej profesjonalne wykonanie wpływa na niezawodność produktu. Taśmy Delux z uwagi na swoją wydajność, bardzo dobre oddawanie barw, wyselekcjonowane diody i 5-letni okres gwarancji, znajdą zastosowanie w każdej branży.
Służą doświetlaniu i oświetlaniu rozmaitych powierzchni. Stanowią źródło światła dla ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń gospodarczych, mieszkań czy domów. Idealny produkt na Twoje potrzeby.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała neutralna |
| Moc | 7.2W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 1020lm/m |
| Ilość diod | 80/m |
| Skuteczność | 136lm/W |
| Moduł cięcia | 100mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 4oz |
| Klasa energetyczna | E |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 30000h |
| Rolka | 10m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:12 |
| Pliki do pobrania: |