Zasilacz hermetyczny do puszki 12V 10W
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | IP-10-12-O |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885262536 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zasilacze hermetyczne sprawdzą się w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych, gdyż mają bardzo szczelne obudowy.
Sprawdzą się w najbardziej wymagających aplikacjach, są odporne na wilgoć, kurz, wodę czy innego rodzaju pyły.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | IP-10-12-O |
| Napięcie Wejściowe | 230V |
| Napięcie Wyjściowe | 12V DC |
| Prąd | 0.83A |
| Moc | 10W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wymiar | 58x58x25mm |
| Wykonanie (materiał) | Metal |
| Typ | Stałonapięciowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:19 |
| Pliki do pobrania: |