Zasilacz led gniazdkowy 12V 18W 5.5/2.1 czarny
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PG-18-122.1 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885263151 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zasilacze impulsowe stabilizowane gniazdkowe to najprostszy sposób na podłączenie taśmy LED czy też urządzenia fiskalnego.
Są one bardzo proste w montażu, wystarczy tylko podłączyć do sieci. Dzięki zamontowanej na złączu wyjściowym złączki DC montaż jest jeszcze łatwiejszy. Zasilacze te można również podłączyć do ściemniaczy LED. Produkty dostępne są w mocach od 12 do 24W.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | PG-18-122.1 |
| Napięcie Wejściowe | 230V |
| Napięcie Wyjściowe | 12V DC |
| Prąd | 1.5A |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 18W |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Wymiar | 74x40x30mm |
| Kolor | Czarny |
| Kolor profilu | - |
| Typ | Impulsowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:19 |
| Pliki do pobrania: |