Sterownik LED panel CCT 2x4A czarny 12-24V Prescot
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PR-CCT-96-WALL-B |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885266343 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Sterownik do taśm o zmiennej temperaturze barwowej w formie czarnego
szklanego panelu. Umożliwia indywidualną regulację jasności lub wybór już
zaprogramowanych wartości. Łatwy montaż przy użyciu puszki PR-BOX.
Funkcje: ON/OFF, zmiana barwy, 11 programów
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | PR-CCT-96-WALL-B |
| Napięcie Wyjściowe | 12-24V DC |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 96/192W |
| Prąd na 1 kanał | 4A |
| Prąd maksymalny | 8A |
| Wymiar | 86x86x37mm |
| Kolor profilu | - |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:13 |
| Pliki do pobrania: |