Sterownik LED Mono 1x6A potencjometr na przewodzie biały 12-24V Prescot
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PR-MONO-72V2 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901874270344 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Sterownik do taśm jednokolorowych z potencjometrem. Obudowa w kolorze białym.
Umożliwia płynną regulację jasności światła. Prosty i szybki montaż z zasilaczem
typu Desktop lub Gniazdkowym i taśmą przy pomocy wtyków DC.
Funkcje:
- ON/OFF
- płynna regulacja natężenia światła
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | PR-MONO-72V2 |
| Napięcie Wyjściowe | 12-24V DC |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 72/144W |
| Prąd na 1 kanał | 6A |
| Prąd maksymalny | 6A |
| Wymiar | 380x33m |
| Kolor profilu | - |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:03 |
| Pliki do pobrania: |