Sterownik LED RGB 3x4A 10-key RF 5-24V Prescot
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PR-RGB-144-10K |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885266824 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Sterownik z pilotem radiowym do taśm RGB. Pozwala na regulację jasności oświetlenia
i zmianę kolorów. Prosty i szybki montaż z zasilaczem typu Desktop lub Gniazdkowym
i taśmą przy pomocy wtyków DC.
Funkcje:
- płynna regulacja natężenia
- włącz/wyłącz
- 20 stałych kolorów do wyboru
- 19 funkcji dynamicznych
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | PR-RGB-144-10K |
| Napięcie Wyjściowe | 5-24V DC |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 72/144W |
| Prąd na 1 kanał | 4A |
| Prąd maksymalny | 12A |
| Wymiar | 160x13mm |
| Kolor profilu | - |
| Zasilanie pilota | CR2025 |
| Zasięg | 5m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:13 |
| Pliki do pobrania: |