Taśma 12V 5m 300 led 72W niebieska smd5050 wyc.
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PR024-050-10-B |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885264349 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED Economic to podstawowy produkt do zastosowań domowych.
Służą doświetlaniu rozmaitych powierzchni, mebli czy urządzeń. Pełnią funkcję światła dekoracyjnego i uzupełniającego. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają produktu ekonomicznego.
Dla bardziej wymagających klientów polecamy serię Premium lub Delux.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła | Niebieska |
| Ilość diod | 60/m |
| Moduł cięcia | 50mm |
| Napięcie Wejściowe | 12V DC |
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Wymiar | Rolka 5m |
| Kolor profilu | - |
| Szerokość świecenia | 120° |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:13 |
| Pliki do pobrania: |