Sterownik LED RGBW 4x6A touch RF biały komplet pilot+uchwyt 12-24V Prescot
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PRE-00073 |
| Kod GTIN (EAN) | 5903684853953 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Sterownik do taśm RGBW z radiowym pilotem dotykowym w kolorze białym i uchwytem.
Pozwala na sterowanie kolorem, jasnością oraz zmianę scen oświetlenia.
Funkcje:
- ON/OFF
- ściemnianie
- zmiana koloru
- 18 programów
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | PRE-00073 |
| Napięcie Wyjściowe | 12-24V DC |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 288/576W |
| Prąd na 1 kanał | 6A |
| Wymiar | 135x30x20mm |
| Kolor profilu | - |
| Zasięg | 30m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:13 |
| Pliki do pobrania: |