Zestaw LED RGB 36W 150LED | Pilot 24-key IR | IP20 | Kompletny zestaw z 5-metrową taśmą LED RGB i pilotem IR. Idealny do podświetlenia ścian, wnęk, biurka lub telewizora.
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | PRZ-RGB-36W-24K |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885266084 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zestaw LED idealnie nadaje się dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z taśmą LED.
W skład zestawu wchodzą wszystkie potrzebne elementy by uruchomić zestaw. Idealnie nadaje się do tworzenia oświetlenia dekoracyjnego
lub akcentującego.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | PRZ-RGB-36W-24K |
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Barwa światła | RGB |
| Moc | 36W |
| Jasność | 300lm |
| Ilość diod | 30/m |
| Moduł cięcia | 100mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Wymiar | Rolka 5m |
| Kolor profilu | - |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:20 |
| Pliki do pobrania: |