Zestaw LED RGB 36W 150LED | Pilot okrągły RF czarny | Kompletny zestaw z 5-metrową taśmą LED RGB i pilotem RF w czarnym kolorze. Świetny do wnęk, sufitów i mebli.
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | RGB36-IP20-RFRB |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885267975 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zestaw LED idealnie nadaje się dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z taśmą LED.
W skład zestawu wchodzą wszystkie potrzebne elementy by uruchomić zestaw. Idealnie nadaje się do tworzenia oświetlenia dekoracyjnego
lub akcentującego.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa galerii | RGB36-IP20-RFRB |
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Barwa światła | RGB |
| Moc | 36W |
| Jasność | 120lm |
| Ilość diod | 30/m |
| Moduł cięcia | 100mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Wymiar | Rolka 5m |
| Kolor profilu | - |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-11 14:56:20 |
| Pliki do pobrania: |