Taśma LED PL 4w1 Premium | Pełne spektrum RGB + Ciepła Biała 3000K | 24V | 60 LED/m | SMD5050 | Taśma na metry | 5 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000141 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475361166 |
| Jednostka | metr |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED Premium produkowana w Polsce to idealny produkt do oświetlenia dekoracyjnego.
Możliwość zmiany barw poszerza dodatkowo walory aranżacyjne. Taśmy Premium sprawdzają się jako oświetlenie wybranych stref, na przykład blatu roboczego w kuchni, lustra w łazience czy podwieszonego sufitu w salonie. To produkt dla wszystkich tych, którzy szukają kompromisu między jakością i ceną. Dobre podłoża PCB na którym umieszczone są wyselekcjonowane diody LED to gwarancja niezawodności.
Dla bardziej wymagających klientów polecamy serię Delux.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | RGB+Biała ciepła |
| Moc | 17.2W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 700lm/m |
| Ilość diod | 60/m |
| Skuteczność | 71lm/W |
| Moduł cięcia | 100mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD5050 |
| PCB | 3oz |
| Klasa energetyczna | G |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 30000h |
| Rolka | 50m |
| Taśma na metry | Tak |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:21 |