Taśma LED IP63 hermetyczna | Zimna biała 6000–7000K | 12V | 60 LED/m | SMD2835 | Taśma na metry | 2 lata gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000206 |
| Kod GTIN (EAN) | 5901885265315 |
| Jednostka | metr |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśmy LED standard to podstawowy produkt do zastosowań domowych.
Służą doświetlaniu rozmaitych powierzchni, mebli czy urządzeń. Pełnią funkcję światła dekoracyjnego i uzupełniającego. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają produktu ekonomicznego.
Dla bardziej wymagających klientów polecamy serię Premium lub Delux.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Moc | 5.2W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 270lm |
| Ilość diod | 60/m |
| Moduł cięcia | 50mm |
| Klasa szczelności | IP63 |
| Szerokość taśmy | 8mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | Białe |
| Klasa energetyczna | G |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 20000h |
| Wymiar | Rolka 100m |
| Szerokość świecenia | 120° |
| Taśma na metry | Tak |
| Polska produkcja | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:24 |
| Pliki do pobrania: |