Polska taśma LED Delux Pro 24V 180LED | Biała ciepła 3000K | 1800lm/m | SMD2835 | Rolka 10m | 7 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000625 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475366826 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Taśma LED DELUX PRO 180 LED/m to zaawansowane rozwiązanie oświetleniowe dla projektów wymagających maksymalnej równomierności i najwyższej jasności. Dzięki gęstemu rozmieszczeniu 180 diod SMD2835 na metr oraz zastosowaniu klasy C, taśma zapewnia wyjątkowo spójny efekt świetlny – idealny do zabudów meblowych, wnęk, dekoracji liniowych i oświetlenia architektonicznego. Konstrukcja oparta na 4-uncjowym laminacie PCB gwarantuje świetne odprowadzanie ciepła i stabilną pracę nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Model posiada moduł cięcia 50 mm (9 diod), co umożliwia bardzo precyzyjne dostosowanie długości. Produkt objęty jest 84-miesięczną gwarancją.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Moc | 10.8W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 1800lm/m |
| Ilość diod | 180/m |
| Skuteczność | 189lm/W |
| Moduł cięcia | 50mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 4oz |
| Klasa energetyczna | C |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 50000h |
| Rolka | 10m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 84 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:32 |
| Pliki do pobrania: |