Polska taśma LED Delux Pro 24V 126LED | Biała neutralna 4000K | 1500lm/m | SMD2835 | Rolka 10m | 7 lat gwarancji
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Taś000628 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475366857 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
DELUX PRO 126 LED/m to profesjonalne źródło światła stworzone do precyzyjnych, trwałych i intensywnych instalacji oświetleniowych. Jej konstrukcja oparta jest na wysokowydajnych diodach SMD2835 montowanych na 4-uncjowym laminacie PCB, co gwarantuje doskonałe odprowadzanie ciepła i stabilność parametrów przez cały okres użytkowania. Idealnie sprawdza się w przestrzeniach komercyjnych, mieszkalnych oraz w zastosowaniach ekspozycyjnych. Taśma posiada moduł cięcia 71,4 mm (9 diod), co umożliwia precyzyjne dopasowanie długości do każdego projektu. Produkt objęty jest 84-miesięczną gwarancją, co potwierdza jego profesjonalną jakość.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Barwa światła | Biała neutralna |
| Moc | 7.8W/m |
| CRI | Ra80 |
| Jasność | 1500lm/m |
| Ilość diod | 126/m |
| Skuteczność | 213lm/W |
| Moduł cięcia | 71.4mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość taśmy | 10mm |
| Typ diody | SMD2835 |
| PCB | 4oz |
| Klasa energetyczna | B |
| Kąt świecenia | 120° |
| Trwałość | 50000h |
| Rolka | 10m |
| Taśma na metry | Nie |
| Polska produkcja | Tak |
| Gwarancja | 84 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:32 |
| Pliki do pobrania: |