Zasilacz Standard modułowy PR 24V 38W typ A
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Zas000181 |
| Kod GTIN (EAN) | 5905475363238 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Zasilacze modułowe mają zastosowanie wszędzie tam gdzie nie jest wymagana podwyższona szczelność. Wyposażone w zaciski śrubowe i chłodzone swobodnym obiegiem powietrza. Wykorzystywany z powodzeniem w produktach POS i branży meblarskiej.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie Wejściowe | 230V |
| Napięcie Wyjściowe | 24V DC |
| Prąd | 1A |
| Napięcie wejściowe | - |
| Moc | 38W |
| Wymiar | 85x58x38mm |
| Kolor profilu | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:28 |
| Pliki do pobrania: |