Zasilacz led slim 24V 36W IP33 KAISEN
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Zas000327 |
| Kod GTIN (EAN) | 1219100009465 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Profesjonalny zasilacz LED SLIM 24V KAISEN z klasą szczelności IP33, zaprojektowany do pracy z oświetleniem LED wymagającym stabilnego napięcia. Dzięki smukłej konstrukcji łatwo mieści się w wąskich przestrzeniach montażowych. Wyposażony w zabezpieczenia OVP/OLP/SCP, zapewnia bezpieczne i długotrwałe działanie w instalacjach domowych i komercyjnych.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Moc | 36W |
| Klasa szczelności | IP33 |
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd maksymalny | 1.5A |
| Wymiar | 270x18x15mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:30 |
| Pliki do pobrania: |