Zasilacz led slim 12V 60W IP33 KAISEN
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Zas000328 |
| Kod GTIN (EAN) | 1219100009472 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Profesjonalny zasilacz LED SLIM 12V KAISEN o klasie szczelności IP33. Zapewnia stabilne napięcie wyjściowe i wysoką wydajność pracy, idealny do zasilania taśm LED, modułów oraz innych urządzeń oświetleniowych. Smukła obudowa ułatwia montaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wbudowane zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem i przegrzaniem gwarantują niezawodność na lata.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Moc | 60W |
| Klasa szczelności | IP33 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd maksymalny | 5A |
| Wymiar | 350x18x15mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:30 |
| Pliki do pobrania: |