Zasilacz led slim 12V 300W IP20 KAISEN
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Prescot Sp. z o.o. |
| Symbol | Zas000338 |
| Kod GTIN (EAN) | 1219100009571 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | Na zapytanie |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wydajny zasilacz LED SLIM 12V KAISEN, dedykowany do oświetlenia LED w pomieszczeniach suchych. Niewielkie wymiary i klasa IP20 sprawiają, że doskonale nadaje się do montażu w ograniczonej przestrzeni. Stabilne napięcie oraz ochrona przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem gwarantują długą i bezawaryjną pracę.
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Moc | 300W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd maksymalny | 25A |
| Wymiar | 411x40x21mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Prescot Sp. z o.o.
Wileńska 1, 11-500 Giżycko, Polska
tel: 877776482 mail: komponenty@prescot.com
www: prescot.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-13 04:29:30 |
| Pliki do pobrania: |