Zasilacz impulsowy 768 W; 24 V DC RZI75-24-PN
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 2616912 |
| Kod GTIN (EAN) | 5900005289279 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 210,00 zł (170,73 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Przemysłowy zasilacz impulsowy w kompaktowej metalowej obudowie, bezpośredni montaż na szynie 35mm. Wysoka sprawność >88%. Uniwersalne napięcie zasilania : 90-264VAC (120-375 VDC). Obwód wyjściowy: 24VDC; 3,2A; Moc 76,8W. Zabezpieczenia: przepięciowe, przeciążeniowe, temperaturowe. Szerokość: 32mm.
• Napięcie zasilania: uniwersalne 90-264 V AC (120-375 V DC)
• Obwód wyjściowy: 24 V DC; 3,2 A; Moc 76,8 W
• Zabezpieczenia: przepięciowe, przeciążeniowe, temperaturowe
• Sposób podłączenia: montaż na szynie 35 mm
• Wymiary: 125 x 32 x 100,5 mm
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 510 g |
| Klasa ETIM: | Zasilacz AC/DC |
| Napięcie wyjściowe DC 1: | 24 - 28 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1: | 3,2 A |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego: | tak |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz: | 100 - 240 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla DC: | 125 - 250 V |
| Moc wyjściowa: | 76,8 W |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej: | tak |
| Wersja modułowa: | tak |
| Szerokość: | 32 mm |
| Wysokość: | 100,5 mm |
| Głębokość: | 125 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-05 17:43:00 |
| Pliki do pobrania: |