Miernik parametrów sieci RMM-483-10-U
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 2617642 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 725,95 zł (590,20 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wielofunkcyjne mierniki parametrów sieci- z LCD do monitorowania parametrów True RMS, odpowiednie do zastosowań EMS. Kompatybilne z sieciami 1-, 2- i 3-fazowymi
• Kompatybilne z systemami: 1-fazowymi 2-przewodowymi, 2-fazowymi -przewodowymi, 3-fazowymi 3-przewodowymi, 3-fazowymi 4-przewodowymi
• Pomiar napięcia: 11...300 V AC (L-N), 19...519 V AC (L-L)
• Pomiar maks./min. zapotrzebowania mocy, energii importowanej/eksportowanej
• % THD do 31 poziomu
• Klasa dokładności 1
• Komunikacja RS-485 protokół Modbus RTU
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 318 g |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Klasa ETIM: | Miernik wielofunkcyjny |
| Model: | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Liczba faz: | Trójfazowe / trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Sposób montażu: | Do wbudowania |
| Amperomierz: | tak |
| Miernik mocy biernej: | tak |
| Miernik prędkości obrotowej: | nie |
| Miernik częstotliwości: | tak |
| Licznik impulsów: | tak |
| Woltomierz: | tak |
| Pomiar harmonicznych: | tak |
| Moc pozorna: | tak |
| Miernik mocy czynnej: | tak |
| Współczynnik mocy: | tak |
| Kąt fazowy (cos φ): | tak |
| Pamięć wartości mierzonej: | tak |
| Pomiar profilu obciążenia: | tak |
| Legalizowany: | nie |
| Klasa dokładności energii czynnej zgodnie z IEC 62053-22: | 0.5S |
| Klasa dokładności energii biernej zgodnie z IEC 62053-23: | 0.5S |
| Wyjście impulsowe: | Elektryczny |
| Liczba wejść pomiaru napięcia: | 1 |
| Liczba wejść pomiaru prądu: | 1 |
| Rodzaj napięcia zasilającego: | AC/DC |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz: | 85 - 300 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz: | 85 - 300 V |
| Zakres pomiarowy częstotliwości: | 45 - 65 Hz |
| Prąd znamionowy (In): | 5 A |
| Maksymalny prąd (Imax): | 120 A |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Zdalny wyświetlacz: | tak |
| Liczba wejść cyfrowych: | 2 |
| Liczba wyjść cyfrowych: | 2 |
| Do wtyku RJ: | nie |
| Obsługa protokołu IEC 61850 Ethernet: | nie |
| Z interfejsem komunikacyjnym KNX: | nie |
| Z interfejsem komunikacyjnym M-Bus: | nie |
| Obsługa protokołu RS-485: | tak |
| Obsługa protokołu OPC UA PubSub: | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS: | nie |
| Obsługa protokołu Modbus: | tak |
| Obsługa protokołu PROFINET IO: | nie |
| Obsługa innych protokołów: | nie |
| Z rejestracją audytu (dziennik audytu): | tak |
| Z sygnaturą oprogramowania sprzętowego (firmware): | tak |
| Z rejestrowaniem zdarzeń bezpieczeństwa (dziennik zdarzeń bezpieczeństwa): | tak |
| Z kontrolą dostępu opartą na rolach (RBAC): | nie |
| Serwer WWW z protokołem HTTPS: | nie |
| Szerokość: | 99 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Głębokość: | 99 mm |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej: | IP20 |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-05 17:59:20 |
| Pliki do pobrania: |