Gniazdo GZT80
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 852612 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 30,05 zł (24,43 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Gniazdo wtykowe, do przekaźników RM84, RM85, RM85 inrush, RM85 105 °C sensitive, RM87L, RM87L sensitive, RM87P, RM87P sensitive. Do gniazda dedykowana jest obejma GZT80-0040 i GZM80-0041
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 45 g |
| Klasa ETIM: | Gniazdo przekaźnikowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego: | Połączenie wtykowe |
| Sposób montażu: | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość: | 15,6 mm |
| Wysokość: | 61 mm |
| Głębokość: | 75,3 mm |
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-01 00:04:02 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |