Przekaźnik interfejsowy PIR3-230AC-00LV 3P 230 V AC 10 A / 250 V AC
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 854793 |
| Kod GTIN (EAN) | 5900005127946 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 115,77 zł (94,12 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Przekaźnik interfejsowy: 3P - trzy zestyki przełączne. Szerokość 27 mm. Separacja obwodów - wejście / wyjście. Wskaźnik LED zielony. Warystor V tłumiący przepięcia. Zaciski śrubowe. Wyjście: styki 3P - zaciski: 11(7)-12(1)-14(4); 21(8)-22(2)-24(5); 31(9)-32(3)-34(6); AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 24 V. Wejście - zaciski: (+)A1(13) - (-)A2(14), napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wymiary: 75 x 27 x 82 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej dwoma wkrętami M3. Zestaw zawiera gniazdo GZM3 - IP 20.
• Rodzaj napięcia zasilania: AC
• Napięcie cewki: 230V
• Materiał styków: AgNi
• Konfiguracja styków: 3P
• Znamionowy prąd AC1: 10 A / 250 V AC
• Znamionowy prąd DC1: 10 A / 24 V DC
• Znamionowe napięcie zestyków: 250 V AC
• Wymiary: 75 x 27 x 82 mm
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 105 g |
| Klasa ETIM: | Przekaźnik przełączający |
| Rodzaj połączenia elektrycznego: | Połączenie śrubowe |
| Z odłączalnymi zaciskami: | nie |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: | 0 - 0 V |
| Rodzaj napięcia sterowania: | AC |
| Polaryzacja napędu: | Niespolaryzowany |
| Tryb przełączania napędu: | Monostabilny |
| Liczba styków rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków zwiernych: | 0 |
| Liczba styków przełącznych: | 3 |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku: | nie |
| Rodzaj styku: | Pojedynczy |
| Kompletny z gniazdem: | tak |
| Ze wskaźnikiem LED: | nie |
| Materiał pokrycia styków: | Srebro |
| Materiał styków: | Nikiel |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Szerokość: | 27 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Głębokość: | 75 mm |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-05 16:36:41 |
| Pliki do pobrania: |