Przekaźnik przemysłowy R4N-2014-23-1012-WT 4P 12 V DC 6 A / 250 V AC
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 860612 |
| Jednostka | sztuka |
| Towar wycofany: | Towar został wycofany z oferty producenta lub dostawcy. Może nadal być dostępny, jeśli któraś z hurtowni ma go jeszcze w swoim magazynie. |
| Cena na wyprzedaży | od 22,00 zł / szt. (17,89 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - miniaturowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 21,2 mm. Wyjście: 4P - cztery zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(9)-12(1)-14(5); 21(10)-22(2)-24(6); 31(11)-32(3)-34(7); 41(12)-42(4)-44(8); AC1 - 6 A / 250 V; DC1 - 6 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 6 V DC, biegunowość dowolna. Wskaźnik mechaniczny W i przycisk testujący T z funkcją blokowania. Wymiary: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Pasujące gniazda: GZT4, GZM4, GZ4, GS4, GZP4, SU4D, SU4L, G4.
• Rodzaj napięcia zasilania: DC
• Napięcie cewki: 12V
• Materiał styków:AgNi
• Konfiguracja styków: 4P
• Znamionowy prąd AC1: 6 A / 250 V AC
• Znamionowy prąd DC1: 6 A / 24 V DC
• Znamionowe napięcie zestyków: 250 V AC
• Wymiary: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 35 g |
| Klasa ETIM: | Przekaźnik przełączający |
| Rodzaj połączenia elektrycznego: | Połączenie wtykowe |
| Z odłączalnymi zaciskami: | nie |
| Prąd znamionowy: | 7 A |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia sterowania: | DC |
| Polaryzacja napędu: | Niespolaryzowany |
| Tryb przełączania napędu: | Monostabilny |
| Liczba styków rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków zwiernych: | 0 |
| Liczba styków przełącznych: | 4 |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku: | nie |
| Rodzaj styku: | Pojedynczy |
| Kompletny z gniazdem: | nie |
| Materiał pokrycia styków: | Srebro |
| Materiał styków: | Nikiel |
| Stopień ochrony (IP): | IP40 |
| Szerokość: | 21 mm |
| Wysokość: | 35,5 mm |
| Głębokość: | 27,4 mm |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
ELEKTROMIL Suwałki
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Suwałki, ul. Mickiewicza 10
Dystans:
8 sztuk
30,00 zł/szt.
Elektra o/Gniezno
Gniezno, ul. 3-go Maja 50
Gniezno, ul. 3-go Maja 50
Dystans:
4 sztuki
22,00 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-05 16:46:49 |
| Pliki do pobrania: |