Przekaźnik interfejsowy PI85-230AC-M93G-MS-2011 1P 230 V AC 16 A / 250 V AC
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 862120 |
| Kod GTIN (EAN) | 5900005214400 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 96,17 zł (78,19 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Przekaźnik interfejsowy: 1P - jeden zestyk przełączny. Szerokość 15,9 mm. Materiał styków AgNi. Separacja obwodów - wejście / wyjście. Wskaźnik LED zielony. Warystor V tłumiący przepięcia. Zaciski śrubowe. Wyjście: styki 1P - zaciski: 11-12-14; 21-22-24; AC1 - 16 A / 250 V; DC1 - 16 A / 24 V. Obciążenia zestyku powyżej 12 A wymagają zmostkowania zaciskow śrubowych: 11 z 21, 12 z 22, 14 z 24. Wejście - zaciski: (+)A1 - (-)A2, napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wymiary: 81,6 x 15,9 x 67 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej jednym wkrętem M3. Zestaw zawiera gniazdo GZM80 - IP 20.
• Rodzaj napięcia zasilania: AC
• Napięcie cewki: 230 V
• Materiał styków: AgNi
• Konfiguracja styków: 1P
• Znamionowy prąd AC1: 16 A / 250 V AC
• Znamionowy prąd DC1: 16 A / 24 V DC
• Znamionowe napięcie zestyków: 250 V AC
• Wymiary: 81,6 x 15,9 x 67 mm
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 60 g |
| Klasa ETIM: | Przekaźnik przełączający |
| Rodzaj połączenia elektrycznego: | Połączenie śrubowe |
| Z odłączalnymi zaciskami: | nie |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: | 0 - 0 V |
| Rodzaj napięcia sterowania: | AC |
| Polaryzacja napędu: | Niespolaryzowany |
| Tryb przełączania napędu: | Monostabilny |
| Liczba styków rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków zwiernych: | 0 |
| Liczba styków przełącznych: | 1 |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku: | nie |
| Rodzaj styku: | Pojedynczy |
| Kompletny z gniazdem: | tak |
| Ze wskaźnikiem LED: | nie |
| Materiał pokrycia styków: | Srebro |
| Materiał styków: | Nikiel |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Szerokość: | 15,9 mm |
| Wysokość: | 67 mm |
| Głębokość: | 81,6 mm |
Kup online
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-05 17:13:34 |
| Pliki do pobrania: |