Przekaźnik przemysłowy RG25-3022-28-1024 2Z 24 V DC 25 A / 400 V AC
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | RELPOL S.A. |
| Symbol | 862724 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 101,34 zł (82,39 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy, bezpośredni montaż na szynie 35 mm. Zaciski śrubowe do rzyłączania przewodów. Wyjście: 2Z - dwa zestyki zwierne - zaciski: 11(1)-14(2); 21(3)-24(4); AC1 - 25 A / 400 V; AC3 - 15 A / 400 V. Wejście / cewka - zaciski: A1 - A2, napięcie zasilania Un - 24 V DC. Wymiary: 75,5 x 26 x 53,5 mm. Materiał styków: AgSnO2. IP 20.
• Rodzaj napięcia zasilania: DC
• Napięcie cewki: 24 V
• Materiał styków: AgSnO2
• Konfiguracja styków: 2Z
• Znamionowy prąd AC1: 25 A / 400 V AC
• Znamionowy prąd DC1: 25 A / 24 V DC
• Znamionowe napięcie zestyków: 400 V AC
• Wymiary: 26 x 53,7 x 75,5 mm
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga netto: | 130 g |
| Klasa ETIM: | Przekaźnik przełączający |
| Z odłączalnymi zaciskami: | nie |
| Prąd znamionowy: | 25 A |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: | 24 - 24 V |
| Rodzaj napięcia sterowania: | DC |
| Polaryzacja napędu: | Niespolaryzowany |
| Tryb przełączania napędu: | Monostabilny |
| Liczba styków rozwiernych: | 0 |
| Liczba styków zwiernych: | 2 |
| Liczba styków przełącznych: | 0 |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku: | nie |
| Rodzaj styku: | Pojedynczy |
| Kompletny z gniazdem: | nie |
| Ze wskaźnikiem LED: | nie |
| Materiał pokrycia styków: | Srebro |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Szerokość: | 53,7 mm |
| Wysokość: | 75,5 mm |
| Głębokość: | 26 mm |
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
RELPOL S.A.
11 Listopada 37, 68-200 Żary, Polska
mail: sprzedaz@relpol.com.pl
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-05-05 17:08:30 |
| Pliki do pobrania: |