Obudowa natynkowa, Mureva (dawna Kaedra), IP65 MRV-1-18-NT-T drzwi transparentne 1 rząd 18 modułów/rząd
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | 13432 |
| Kod GTIN (EAN) | 3303430134329 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 565,19 zł (459,50 zł + 23% VAT) |
| Cena na wyprzedaży | od 222,74 zł / szt. (181,09 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Wielofunkcyjna obudowa Mureva, do 18 modułów w 1 rzędzie, dostępna wraz z odwracalnymi transparentnymi drzwiami. Ta obudowa jest dedykowana dowewnętrznych i zewnętrznych instalacji wodoodpornych. Wymiary: szer. 448mm x wys. 280mm x gł. 160mm. Prąd znamionowy In wynosi 63A, zgodnie z normą EN 60439-1: 2 klasa ochronności. Stopień ochrony: IP65, IK09. Kolor obudowy: jasnoszary (RAL 7035). Teperatura użytkowania: -25°C do 60°C. Pusta - zgodna z IEC 60670. Wyposażona obudowa jest zgodna z normą IEC 60493-3.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| punkty elektroklub: | 21 |
| Waga brutto: | 2,717 kg |
| Klasa ETIM: | Szafka rozdzielcza |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 448 mm |
| Wysokość: | 280 mm |
| Głębokość: | 160 mm |
| Numer RAL: | 7 035 |
| Z płytą montażową: | nie |
| Głębokość wbudowania: | 0 mm |
| Liczba rzędów: | 1 |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC: | nie |
| Możliwość rozbudowy: | tak |
| Szyna DIN: | tak |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów: | 18 |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Rodzaj pokrywy: | Drzwi |
| Głębokość wewnętrzna: | 88 mm |
| Transparentna pokrywa/drzwi: | tak |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy: | Zamknięty |
| Rodzaj zamknięcia: | Inne |
| Drzwi przepuszczające sygnał: | tak |
| Z zamkiem: | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia: | tak |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego: | tak |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
el12 O.Gliwice
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Dystans:
2 sztuki
222,74 zł/szt.
el12 O.Kraków
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Dystans:
3 sztuki
222,74 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Poniższe hurtownie nie posiadają tego towaru aktualnie w magazynie. Możesz jednak się z nimi skontaktować i zamówić ten towar.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Schneider Electric Polska
Konstruktorska 12, 02-673 Warszawa, Polska
tel: + 48 22 584 43 77 mail: poland.helpdesk@se.com
www: se.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2026-03-13 00:03:03 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |