Wyłącznik nadprądowy K60 K60N-B25-3 B 25A 3-biegunowy
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | A9K01325 |
| Kod GTIN (EAN) | 3606480478246 |
| Jednostka | sztuka |
Opis
Wyłącznik nadprądowy serii K60N, o numerze A9K01325, K60N-B25-3, 3-biegunowy (trójbiegunowy), 25A, charakterystyka B, wytrzymałość zwarciowa 6kA, zape wnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami. enterWyłącznik nadprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyn a + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia. Styk migowy - szybkość zamykania styków nie zależy od szybkości manewrowania dźwignią aparatu.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| punkty elektroklub: | 5 |
| Waga brutto: | 334 g |
| Klasa ETIM: | Wyłącznik nadprądowy |
| Zakres częstotliwości: | 50 - 60 Hz |
| Liczba biegunów (całkowita): | 3 |
| Głębokość wbudowania: | 44,5 mm |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego: | 0,5 - 35 mm² |
| Wykonanie przeciwwybuchowe: | nie |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia: | nie |
| Rodzaj napięcia: | AC |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V: | 6 kA |
| Jednocześnie rozłączany biegun N: | nie |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V: | 6 kA |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4 kV |
| Charakterystyka wyzwalania: | B |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów: | 3 |
| Liczba biegunów chronionych: | 3 |
| Montaż podtynkowy: | nie |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy: | -25 - 70 °C |
| Klasa ograniczenia energii: | 3 |
| Prąd znamionowy: | 25 A |
| Napięcie znamionowe: | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui: | 440 V |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego: | 0,5 - 25 mm² |