Wyłącznik nadprądowy K60 K60N-C16-3N C 16A 3N-biegunowy
Wyłącznik nadprądowy K60N-C16-3N C 16A 3N-biegunowy ,o numerze A9K02716. Wyłącznik nadprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podo bnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia. Styk migowy - szybkość zamykania styków nie zależy od szybkoś ci manewrowania dźwignią aparatu.
Informacja
Wartość
punkty elektroklub:
6
Waga brutto:
429,3 g
Klasa ETIM:
Wyłącznik nadprądowy
Zakres częstotliwości:
50 - 60 Hz
Liczba biegunów (całkowita):
4
Głębokość wbudowania:
44,5 mm
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego:
0,5 - 35 mm²
Wykonanie przeciwwybuchowe:
nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia:
nie
Rodzaj napięcia:
AC
Jednocześnie rozłączany biegun N:
tak
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V:
6 kA
Stopień ochrony (IP):
IP20
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp:
4 kV
Charakterystyka wyzwalania:
C
Szerokość wyrażona liczbą modułów:
4
Liczba biegunów chronionych:
1
Montaż podtynkowy:
Temperatura otoczenia w warunkach pracy:
-25 - 70 °C
Kategoria przepięcia:
2
Klasa ograniczenia energii:
3
Prąd znamionowy:
16 A
Napięcie znamionowe:
400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui:
440 V
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego:
0,5 - 25 mm²
Stopień zanieczyszczenia:
2
Zamów
Białystok,
ul. Handlowa 6C
oddziałów: 2
Warszawa,
ul. Spisaka 11A
oddziałów: 2
oddziałów: 3
Lemar Electric Sp. z o.o.
Lemar Electric sp. z o.o. Kielce
Lemar Electric Sp. z o.o. Czeladź
Gorzów Wielkopolski,
Żwirowa 15-17
oddziałów: 1
ANMAR Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 15-17
oddziałów: 1
oddziałów: 9
Śrem, pl. 20 Października 35,
Wrocław, ul. Muchoborska 18 budynek Gamma I piętro, pok.G-1.55.1
Lębork, Al. Niepodległości 8
Turek, ul. Milewskiego 14
Koszalin, Gnieźnieńska 106
Piotrków Trybunalski, ul. Kostromska 39A
Swarzędz, ul. Graniczna 63
Białystok,
ul. Baranowicka 115
oddziałów: 6
Białystok, Baranowicka 115
Augustów, ul. Nadrzeczna 3
Sokółka, ul. Mariańska 32
Zambrów, ul. Legionowa 9A
ELHURT-ELMET o/Siemiatycze
Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 31
Bielsko-Biała,
ul. Katowicka 180
oddziałów: 6
Karel 2 Bielsko-Biała (010)
Bielsko-Biała, Katowicka 180
Karel 2 Oddział Mikołów (030)
Karel 2 Oddział Tychy (050)
Karel 2 Oddział Żory (060)
Karel 2 Oddział Wadowice (070)
Karel 2 Oddział Wisła (080)
Piaseczno,
ul.Jana Pawła II 62
Piaseczno, Jana Pawła II 62
Gniezno,
ul. Słoneczna 40a
oddziałów: 15
ELEKTRO-HURT Gniezno/magazyn centralny/
Gniezno, Słoneczna 40a magazyn centralny
Komorniki, Kolejowa 187/189
Witkowo, Powstańców Wielkopolskich 2
Sieradz, Polskiej Organizacji Wojskowej 60
ELEKTRO-HURT o/Częstochowa
Częstochowa, Piotrkowska 16
ELEKTRO-HURT o/Inowrocław
Inowrocław, Marcinkowskiego 111
Legionowo Michałów Reginów,
ul. Warszawska 10 B
oddziałów: 7
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ciechanów
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Ostrołęka
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Warszawa-Wawer
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Mława
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Płock
DORIAN DKL Sp. z o.o. - oddział Łomianki
Łomianki Kiełpin Poduchowny, Warszawska 380
Limanowa,
ul. Tarnowska 9D
oddziałów: 10
Elektret O/Limanowa Salon
Limanowa, Józefa Marka 20
Elektret O/Limanowa Sklep
Limanowa, Jana Pawła II 5a
Mszana Dolna, Starowiejska 39
Myślenice, Słowackiego 96b
Elektret Limanowa Centrala
oddziałów: 13
Gliwice, ul. Bojkowska 51
Wrocław, ul. Stargardzka 2
Katowice, Konduktorska 42
Kraków, Powstańców Wlkp. 7a
Łódź, ul. Pogonowskiego 56/58
Gdynia, Chwaszczyńska 170d
Dąbrowa Górnicza, Oddziału AK Ordona 318
Częstochowa, ul. Rydza Śmigłego 40
oddziałów: 15
GDAŃSK, Marynarki Polskiej 82/84
OLECKO, Wojska Polskiego 3
MRĄGOWO, Wojska Polskiego 6i
TCZEW, Armii Krajowej 84A