Merten, M-Elegance szkło, ramka potrójna, brylantowy
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | MTN404319 |
| Kod GTIN (EAN) | 3606485111506 |
| Jednostka | sztuka |
| Towar wycofany: | Towar został wycofany z oferty producenta lub dostawcy. Może nadal być dostępny, jeśli któraś z hurtowni ma go jeszcze w swoim magazynie. |
| Cena na wyprzedaży | od 351,03 zł / szt. (285,39 zł + 23 % VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Merten, M-Elegance szkło, ramka potrójna, brylantowy, to osprzęt serii Merten marki Schneider Electric. Ramka potrójna ma wykończenie powi erzchni w kolorze brylantowym. Produkt charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Do produkcji elementu wykorzystano szkło. Produkt jest montowany poziomo lub pionowo.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| punkty elektroklub: | 30 |
| Waga brutto: | 232 g |
| Klasa ETIM: | Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Stan surowy |
| Sposób mocowania: | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Materiał: | Szkło |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie: | nie |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
| Bezhalogenowe: | tak |
| Z ramką montażową: | nie |
| Średnica otworu montażowego: | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przezroczysty: | tak |
| Głębokość: | 10,1 mm |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 90 mm |
| Szerokość wbudowania: | 0 mm |
| Liczba jednostek w poziomie: | 3 |
| Liczba jednostek w pionie: | 3 |
| Wysokość wbudowania: | 0 mm |
| Do kanałów podłogowych: | nie |
| Odporność udarowa: | IK02 |
| Z pokrywą uchylną: | nie |
| Kierunek montażu: | Poziomy i pionowy |
| Do zabudowy: | nie |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych): | 0 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych): | 0 |
| Wysokość: | 232,4 mm |
| Liczba jednostek: | 3 |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych: | nie |
| Liczba łączników: | 3 |
Kup w outlecie / na wyprzedaży
Hurtownia / oddział / Adres
Odległość
Dostępna ilość
Cena
Akcje
DORIAN DKL Sp. z o.o. - centrala Legionowo
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
Legionowo Michałów-Reginów, Warszawska 10B
Dystans:
1 sztuka
351,03 zł/szt.
Kup online
Kup / zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Dostępna ilość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Schneider Electric Polska
Konstruktorska 12, 02-673 Warszawa, Polska
tel: + 48 22 584 43 77 mail: poland.helpdesk@se.com
www: se.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-08-28 11:57:05 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |