Obudowa, Special CRN, 800x600x300mm, drzwi transparentne, IK08, RAL7035
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Dostawca | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| Symbol | NSYCRN86300T |
| Kod GTIN (EAN) | 3606480211775 |
| Jednostka | sztuka |
| Cena katalogowa | 2 886,81 zł (2 347,00 zł + 23% VAT) |
Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny zakupu danego towaru mogą się różnić od wyświetlonych.
Opis
Kompaktowa obudowa naścienna PanelSeT CRN jest dostępna w kolorze szarym i została zaprojektowana do zastosowań uniwersalnych. Ta kompaktowa obudowa składa się z korpusu, płyty dławicowej, drzwi i zamka. Obudowa kompaktowa wykonana jest ze stali (korpus), dzięki czemu jest solidna i wytrzymała. Posiada stopień ochrony IP66 i IK08, co pomaga chronić przed uderzeniami, wodą i pyłem. Wymiary wynoszą (szer.) 600 mm x (wys.) 800 mm x (gł.) 300 mm. Tył jest spawany z podwójnym profilem tworzącym szczelną, chronioną przestrzeń, a boki wykonane są z pojedynczej, składanej sekcji. Drzwi są przezroczyste, 1 częściowe, kierunek otwierania drzwi jest odwracalny. Posiada 3 mm zamek z podwójnym ryglem. Wy kończenie powierzchni farbą proszkową epoksydowo-poliestrową zapewnia jasne, równomierne i estetyczne wykończenie. Produkt ten został zakwalifikowany jako produkt Green Premium, z minimalnym użyciem substancji niebezpiecznych. Kompaktowa obudowa posiada certyfikat c.UL. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarcza nia produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Cechy dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Waga brutto: | 21 kg |
| Klasa ETIM: | Obudowa/rozdzielnica pusta |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego): | nie |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
| Montaż wnękowy: | nie |
| Montaż ścienny: | tak |
| Dach skośny: | nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Głębokość: | 300 mm |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 600 mm |
| Z drzwiami z wentylacją: | nie |
| Do montażu metrycznego: | nie |
| Wolnostojący: | nie |
| Odporność udarowa: | IK08 |
| Montaż słupowy: | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC: | nie |
| Numer RAL: | 7 035 |
| Z płytą montażową: | nie |
| Do montażu na zewnątrz: | nie |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba zamków: | 1 |
| Gatunek materiału: | Inne |
| Model stojący przyścienny: | nie |
| Montaż pośredni: | nie |
| Wysokość: | 800 mm |
| Model narożny: | nie |
| Z drzwiami przeszklonymi: | tak |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208: | 1 700 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie drzwi zgodnie z IEC 62208: | 0 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208: | 1 200 N |
| Z drzwiami tylnymi: | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością: | nie |
| Stopień ochrony (NEMA): | Inne |
Niestety ten towar nie jest dostępny w magazynie żadnej hurtowni grupy EL-Plus. Możesz jednak skontaktować się z wybraną przez Siebie hurtownią i go zamówić.
Zamów
Hurtownia
Adres
Odległość
Akcje
Informacje dodatkowe
| Informacja | Wartość |
|---|---|
| Producent lub importer bądź podmiot odpowiedzialny w UE |
Schneider Electric Polska
Konstruktorska 12, 02-673 Warszawa, Polska
tel: + 48 22 584 43 77 mail: poland.helpdesk@se.com
www: se.com
|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Zaktualizowano: | 2025-09-15 00:05:27 |
| Pliki do pobrania: | |
| Linki |